BlogO MultiplaceNewsletterWikiPodporaPressKontaktLoginEnglish


 
 
 
Rumyana / Skreš
14. – 18. apríl 2009, Galerie Potraviny, CZ_Brno
Rumyana (BG), Matyáš Chochola (CZ) (podpora)
Galerie Potraviny
performance




Tak trochu jinak
14. 19h – 18. apríl 2009, Galerie 12, CZ_Zlín
vernisáž/výstava, inštalácia, performance, koncert
Stream: http://multiplace.sk:9000/g12_infopoint.sdp




Radio Kills The Internet Stars

14. apríl 2009 20h, NoD Roxy, CZ_Praha
Jan Turner (CZ), Johana Švarcová (CZ), Indie Twins DJs (CZ)
NoD Roxy
párty, performance




L to the B / multiplace opening party
Premiéra audiovizuální taneční hry


14. apríl 2009 20h, Klub Fléda, CZ_Brno
Lenka Kočišová aka Akkamiau (CZ), 1a2v1 (CZ), Kolouch (CZ), DJ Ink Flo (CZ), Anymade (CZ), Electronic Bitches (CZ)
Lenka Kočišová aka Akkamiau
performance, párty




Contemporary opera
15. apríl 2009 10 - 22h, suterén, CZ_Praha
Viktor Fuček
performance, koncert




Vlaky rozhání mraky

15. apríl 2009 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
17. apríl 2009 18h, Stanica Žilina-Záriečie, SK_Žilina
18. apríl 2009 18h, vlakové nádraží Zlín-střed, CZ_Zlín
19. apríl 2009 15h, Klub Fléda, CZ_Brno
Markéta Cilečková (CZ)
Barbora Šedivá
performance




See The Sounds

15. apríl 2009 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Něco v krabičkách (CZ), Markéta Cilečková (CZ), Čerička ZX Soundsystem (SK)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert, performance




Kanalizační ozvěny II.

16. – 18. apríl 2009, Čistírna v Bubenči, CZ_Praha
Lenka Dolanová (CZ), Michal Kindernay (CZ), Gívan Belá (BE/SK), Martin Blažíček (CZ), Aleš Zemene (CZ), Isjtar (BE), Georgij Bagdasarov (AM/CZ), Kateřina Zochová (CZ), Markéta Lisá (CZ), Jonatán Pastirčák (SK), Stanislav Abrahám (CZ), Marcio Domingues (PT), Miloš Vojtěchovský (CZ), otvorená participácia
yo-yo, OKNO (podpora), Institut Intermédií (podpora), Školská28 (podpora)
dielňa, vernisáž/výstava, performance, streaming




Akce na utajeném místě
16. apríl 2009, Galerie 12, CZ_Zlín
Hucot, o.s.
inštalácia, performance




Něco v krabičkách
16. apríl 2009 18h, Galéria Jána Koniarka – Kopplova vila, SK_Trnava
Něco v krabičkách (CZ)
Galéria Jána Koniarka
performance




Ľúbozvučné konva_linky
16. apríl 2009 21h, Galéria FRAME, SK_Bratislava
Ľúbozvučné konvalinky (SK)
Galéria FRAME
performance




Multiplace GPS-Trans 10
17. apríl 2009, verejný priestor, PL_Krakow
Marek Choloniewski
performance, streaming




VJ Texa + To žluté co máte na kalhotkách
17. apríl 2009 20.30h, Starý pivovar, CZ_Brno
studenti FF MU / TIM
performance




Len

18. apríl 2009, FaVU VUT, CZ_Brno
Klára Doležálková (CZ), Michal Marenčík (CZ), or.lock (SK/CZ)
Michal Marenčík, or.lock (SK/CZ)
streaming, performance




GPS mapovačka města
18. apríl 2009 15h, veřejný prostor, CZ_Ústí nad Labem
Ateliér interaktivních médií FUD UJEP
performance




A/V koncert a PD jam
18. apríl 2009 18h, Armaturka, CZ_Ústí nad Labem
otvorená participácia
Ateliér interaktivních médií FUD UJEP
performance, streaming, koncert




RogueWaves presents: SHARE Media Cirkus with Live Streaming

18. apríl 2009 19h, Čistírna v Bubenči, CZ_Praha
18. apríl 2009 19h, Galerie 12, CZ_Zlín
Franziska Mayr-Keber, Marc Muncke, Rich Loop Panciera, Nik Suchentrunk, Elsa Vieira (PT/US), Aleš Zemene (CZ), Marek Ďuriš (CZ), Nikola Gedeonová (CZ), Ivo Mathé (CZ), Ondra Volek (CZ), otvorená participácia
Roguewaves, Školská28 (podpora)
performance, streaming
Stream: rtsp://whitelabel.name:7070/share.sdp




Multiples: AY Riders (UK, RU, PL, CZ), VJ Texa, Hugo a Hubero (CZ)

18. apríl 2009 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
AY Riders (UK, RU, PL, CZ), VJ Texa (CZ), Hugo a Hubero (CZ)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
performance, párty, koncert, streaming
Stream: rtsp://multiplace.sk:9000/bratislava.sdp




The Lost Horse Gallery evening
02. – 07. máj 2011, The Lost Horse Gallery, IS_Reykjavík
Kria Brekkan (IS), Auxpan, Thizone, Örn Bárður Arnarson, Alexander Zaklynsky, Ninna Thorarinsdottir
The Lost Horse Gallery
inštalácia, performance
Stream: rtsp://multiplace.sk/losthorse.sdp




Blau Peru
02. máj 2011 20h, Kavárna Potrvá, CZ_Praha
Alexandra Moralesová (CZ), Georgij Bagdasarov (AM/CZ)
performance




Di +
03. máj 2011 18.30h, midl_space, SK_Bratislava
Johnny Fox (UK), Zuzana Godálová (SK)
performance




Multiplesk
03. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Robin Fox (AU), Alex Nowitz (DE), Víctor Mazón (ES/DE)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert, performance




Remake Talks
04. máj 2011 17 - 20h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Václav Peloušek (CZ), Ondřej Merta (CZ), Standa Filip (CZ), Víctor Mazón (ES/DE), Balázs Kovács alias Xrc (HU)
Dům umění města Brna
prezentácia, performance




Mulitouthere / elektronická literatúra
04. máj 2011 18h, midl_space, SK_Bratislava
Mariusz Pisarski (PL), Dawid Marcinkowski (PL), Perfokarta (PL), Tachykardia (SK), Chaosdroid (SK), Drakh (SK)
prezentácia, projekcia, performance, prednáška




Guča
05. máj 2011 18h, Gallery Enter, SK_Bratislava
MCLD a.k.a. Dan Stowell (UK), Tač.ka (BIH), David Strang (UK), Vincent van Uffelen (UK), Víctor Mazón (ES/DE)
prezentácia, performance




Remake Talks
05. máj 2011 18h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Mariusz Pisarski (PL)
Dům umění města Brna
prezentácia, performance




10 x Multiplace!
Novomediálna narodeninová grilovačka

05. máj 2011 21h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
David Strang (UK), Vincent van Uffelen (UK), Beata Zdražilová (CZ), Drakh (SK), Jan Nálepa (CZ), Tomáš Hrůza (CZ), Postman (SK), Chaosdroid (SK)
inštalácia, performance, koncert, párty




Vojna svetov
06. máj 2011 18 - 18.30h, AltArt Foundation, RO_Cluj
06. máj 2011 18 - 18.30h, Gallery Enter, SK_Bratislava
DJ Mortlacreier (RO)
AltArt Foundation
performance




Ben Frost (AU/IS), BIOS (SK)
06. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Ben Frost (AU/IS), BIOS (SK)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert, performance




Hláskuj [jestli můžeš]
07. máj 2011 19 - 19.20h, midl_space, SK_Bratislava
Jitka Semotamová (CZ), David Bimka (CZ), Tomáš Mach (CZ), Matěj Plíhal (CZ)
performance




Time Stop 1960 – 1970: TV Sampling Evening
08. máj 2011 17h, Barus Rattus – Akademický klub, SK_Bratislava
Maroš Schmidt (SK), Klára Prešnajderová (SK), Julino Bosák (SK)
Barus Rattus
performance
 
 
MTP 2008MTP 2007MTP 2006MTP 2005MTP 2004MTP 2003MTP 2002NewsletterWikiPodporaPressKontakt
 
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 Czech Republic License.