David Možný: Rahova

20. apríl – 06. máj 2011, Project SPACE, SK_Bratislava
David Možný (CZ)
Project SPACE
vernisáž/výstava




Hokej, to je hra!
29. apríl – 15. máj 2011, Tabačka Kulturfabrik, SK_Košice
Bona Fide
vernisáž/výstava




"Voltage Control": Analógový audiovizuálny syntetizátor

01. 16h – 02. máj 2011 20h, Progressbar, SK_Bratislava
Víctor Mazón (ES/DE) (lektor)
dielňa




The Lost Horse Gallery evening
02. – 07. máj 2011, The Lost Horse Gallery, IS_Reykjavík
Kria Brekkan (IS), Auxpan, Thizone, Örn Bárður Arnarson, Alexander Zaklynsky, Ninna Thorarinsdottir
The Lost Horse Gallery
inštalácia, performance
Stream: rtsp://multiplace.sk/losthorse.sdp




This Is Not a Remake

02. – 08. máj 2011, Billboart Gallery Europe, CZ_Brno
Tač.ka (BIH)




Re-Paik

02. – 04. máj 2011, Gallery Enter, SK_Bratislava
David Strang (UK) (lektor), Vincent van Uffelen (UK) (lektor)
dielňa




Michal Hvorecký & VJ Zden
02. máj 2011 18h, Galéria Jána Koniarka – Kopplova vila, SK_Trnava
Michal Hvorecký (SK), VJ Zden (SK)
Galéria Jána Koniarka
prezentácia, projekcia




Multiplace Expo

02. 19h – 07. máj 2011, Gallery Enter, SK_Bratislava
David Strang (UK), Vincent van Uffelen (UK), Tač.ka (BIH), Jan Nálepa (CZ), Jiří Suchánek (CZ), Václav Peloušek (CZ), Ocusonic (IE), Víctor Mazón (ES/DE)
vernisáž/výstava




Kto je tu šéf?
02. máj 2011 19 - 22h, Galéria Jána Koniarka – Kopplova vila, SK_Trnava
Viliam Slaminka (SK)
Galéria Jána Koniarka
inštalácia, vernisáž/výstava




Multiplace Opening

02. máj 2011 20h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Derek Holzer (US/DE), Robin Fox (AU), Tomáš Hrůza (CZ), Michal Cabowitz (CZ), Peter Gonda (gnd, SK)
Dům umění města Brna
koncert




Blau Peru
02. máj 2011 20h, Kavárna Potrvá, CZ_Praha
Alexandra Moralesová (CZ), Georgij Bagdasarov (AM/CZ)
performance




Multiplace.TV

03. – 07. máj 2011, Gallery Enter, SK_Bratislava
04. – 08. máj 2011, midl_space, SK_Bratislava
Maja Štefančíková
televízne vysielanie




Multiplace Infocentrum
03. – 08. máj 2011, Gallery Enter, SK_Bratislava




Ripple

03. máj 2011 15 - 17h, midl_space, SK_Bratislava
Boris Vitázek (SK)
inštalácia




Multiplace.TV / Utorok

03. máj 2011 16 - 17h, TV centrum / káblová televízna stanica, SK_Bratislava
04. máj 2011 11 - 17h, midl_space, SK_Bratislava
Maja Štefančíková
Multiplace 2011
televízne vysielanie, projekcia




Di +

03. máj 2011 18.30h, midl_space, SK_Bratislava
Johnny Fox (UK), Zuzana Godálová (SK)
performance




Multiplesk

03. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Robin Fox (AU), Alex Nowitz (DE), Víctor Mazón (ES/DE)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert, performance




Filip_Richtr_Peloušek

03. máj 2011 20h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Standa Filip (CZ), Pavel Richtr (CZ), Václav Peloušek (CZ)
Dům umění města Brna
koncert




Multiplace.TV / Streda

04. máj 2011 11 - 18h, midl_space, SK_Bratislava
05. máj 2011 11 - 17h, TV centrum / káblová televízna stanica, SK_Bratislava
Multiplace 2011
televízne vysielanie, projekcia




Prezentácia študentských videí
04. máj 2011 17h, Slovenský inštitút Budapešť, HU_Budapešť
Peter Rónai (SK), Vladimír Beskid (SK)
Galéria Jána Koniarka
prezentácia




Remake Talks

04. máj 2011 17 - 20h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Václav Peloušek (CZ), Ondřej Merta (CZ), Standa Filip (CZ), Víctor Mazón (ES/DE), Balázs Kovács alias Xrc (HU)
Dům umění města Brna
prezentácia, performance




Mulitouthere / elektronická literatúra

04. máj 2011 18h, midl_space, SK_Bratislava
Mariusz Pisarski (PL), Dawid Marcinkowski (PL), Perfokarta (PL), Tachykardia (SK), Chaosdroid (SK), Drakh (SK)
prezentácia, projekcia, performance, prednáška




Dispositif de Mediation Augmentee

05. máj 2011, Musée des Beaux-Arts de Nantes, FR_Nantes
PiNG
vernisáž/výstava




Multiplace.TV / Štvrtok

05. máj 2011 16 - 17h, TV centrum / káblová televízna stanica, SK_Bratislava
06. máj 2011 11 - 17h, Gallery Enter, SK_Bratislava
Multiplace 2011
televízne vysielanie, projekcia




Guča

05. máj 2011 18h, Gallery Enter, SK_Bratislava
MCLD a.k.a. Dan Stowell (UK), Tač.ka (BIH), David Strang (UK), Vincent van Uffelen (UK), Víctor Mazón (ES/DE)
prezentácia, performance




Infonetworkové prezentácie
05. máj 2011 18h, Galéria Jána Koniarka – Kopplova vila, SK_Trnava
Martina Slováková (SK), Jana Kapelová (SK)
Galéria Jána Koniarka
prednáška




Remake Talks

05. máj 2011 18h, Dům umění města Brna, CZ_Brno
Mariusz Pisarski (PL)
Dům umění města Brna
prezentácia, performance




10 x Multiplace!
Novomediálna narodeninová grilovačka

05. máj 2011 21h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
David Strang (UK), Vincent van Uffelen (UK), Beata Zdražilová (CZ), Drakh (SK), Jan Nálepa (CZ), Tomáš Hrůza (CZ), Postman (SK), Chaosdroid (SK)
inštalácia, performance, koncert, párty




Standuino
06. 10h – 04. máj 2011 16h, 4AM Fórum pro architekturu a média, CZ_Brno
07. 10h – 06. máj 2011 23.59h, 4AM Fórum pro architekturu a média, CZ_Brno
4AM Fórum pro architekturu a média
dielňa




Vojna svetov

06. máj 2011 18 - 18.30h, AltArt Foundation, RO_Cluj
06. máj 2011 18 - 18.30h, Gallery Enter, SK_Bratislava
DJ Mortlacreier (RO)
AltArt Foundation
performance




L.I.S. - Lisbon Indeterminate Soundscape

06. máj 2011 18.30h, Gallery Enter, SK_Bratislava
Blu (BR), Murmur (SK)
koncert




Ben Frost (AU/IS), BIOS (SK)

06. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Ben Frost (AU/IS), BIOS (SK)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert, performance




Podstata věcí

07. máj 2011 18h, 4AM Fórum pro architekturu a média, CZ_Brno
Richard Loskot (CZ)
4AM Fórum pro architekturu a média
vernisáž/výstava




Hláskuj [jestli můžeš]

07. máj 2011 19 - 19.20h, midl_space, SK_Bratislava
Jitka Semotamová (CZ), David Bimka (CZ), Tomáš Mach (CZ), Matěj Plíhal (CZ)
performance




Dronology

07. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Tim Hecker (CA), Phill Niblock (US), Thomas Ankersmit (NL)
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
koncert




Itch My Magion feat. Multiplace

07. máj 2011 20.30h, Klub Fléda, CZ_Brno
ZU (IT), Tristen (White, Aim / DE), BIOS (SK), Hallogenerator (SK), Teve (CZ), Kellys (CZ), Click Joe (CZ), G.H.C (UK)
Bumbum Satori
koncert, párty




Time Stop 1960 – 1970: TV Sampling Evening

08. máj 2011 17h, Barus Rattus – Akademický klub, SK_Bratislava
Maroš Schmidt (SK), Klára Prešnajderová (SK), Julino Bosák (SK)
Barus Rattus
performance




Hláskuj [jestli můžeš]

08. máj 2011 19 - 19.20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
Jitka Semotamová (CZ), David Bimka (CZ), Tomáš Mach (CZ), Matěj Plíhal (CZ)




Habitat live
08. máj 2011 19 - 23.59h, Progressbar, SK_Bratislava
streaming




Prix Ars Electronica 2010

08. máj 2011 20h, A4 – nultý priestor, SK_Bratislava
A4 – Asociácia združení pre súčasnú kultúru
projekcia

 
 

EnglishPressVstupnéKontaktPodporaBlogServerWikiFestival 2010Festival 2009 & ArchívLogin